Loading...
Nezařazené

Doporučujeme: Pěnová párty v sauně Babylonia je erotickým vjemovým zážitkem na dlouhé týdny

9.11.2018 – Recenze – celkem 45 lidí si přišlo užít báječné pěny na tuto jedinečnou páteční akci. Z toho minimálně 10 kluků do 25 let řádilo, skotačilo a relaxovalo nejen v páře, ale i v relaxačním kině či odpočinkových kabinkách. Byla báječná atmosféra, nabitá erotikou a všichni říkali, že příští pátek přijdou na pěnovou párty zase. 

O co se jedná? 

Když jsem minulý týden přišel v pátek po 20. hod do oblíbené sauny Babylonie, nevěřil jsem svým očím. Zhruba od prostoru sauny k oběma parním komorám a před sprchou byla luxusní uměle vytvořená pěna až do pasu. Opravdu, to jste ještě nikde neviděli v žádné jiné GAY sauně v Praze. Neskutečná vizuální pohoda a teď do toho nový vjemový zážitek – 2 krásní mladí kluci se drželi za ruce a tou pěnou před sprchou v chodbě si užívali ruku v ruce svoji nahotu, čistotu i na obou patrné vzrušení, že na ně koukám ..

V sauně Babylonia jsou 2 parní komory. Jedna je ve formě labyrintu s mnoha zákoutími, výklenky na sednutí a malými skrytými místnostmi maximálně pro 3 osoby hodně namačkané na sebe, což jsem ale i toto tento den zde viděl, a i to jak spousta dalších pěkných kluků se na ně chtěla mačkat taky, leč už se tam opravdu nevešli ..  Někdy je tam úplná tma a někdy je to erotické přítmí. Představte si ten vjem. Sednete si na horkou sedačku, a opřete svoje záda o stejně tak rozpálené kachličky. Před sebou máte pódium bílé voňavé pěny kolem sebe všude až do výšky pasu a v ní se brodí současně 10 krásných chlapů evidentně vzrušeni narážejíc do sebe, vyhledávající skryté pohledy žádostivosti, dotýkající se a poznávající se. Všichni nazí a lesklí mokrotou, která svítí na jejich tělech.

Tato party, která nemá v Praze obdoby – je vyhledávána mladými lidmi a zejména páry, protože v této sauně si skvěle za relaxujete v sauně, páře, kabinkách, kině a dalších atrakcích v jedinečném designu evropského měřítka. V interiéru sauny byly použity opravdu luxusní materiály, které v žádné jiné sauně nenajdete a pobyt zde je skutečným uvolněním mysli díky tvůrcům, kteří nebyli omezeni financemi při budování tohoto GAY saunářského impéria v Praze.

Nezřídka na pěnové party potkáte i 40 dalších kamarádů, kteří si zde přišli do těchto saun a páry za relaxovat stejně jako vy..  A z toho třeba 20 mladých, nadržených kluků, sportovních postav, kteří si stejně jako vy sem přišli užít tohoto estetického zážitku pohledu na svoje erotická těla mladé krve a mysli zapomínající na všechny přikázání, co jim doma v mládí rodiče vštěpovali do hlavy. Takový si podobnou party opravdu dokážou užít a odevšad se ozývá spokojený smích a hodně hlasitá řeč..  A z toho třeba 3 páry, a i kombinace mladší a starší, co chtějí v komunikaci změnu.

A za barem vás čeká další chuťovka. Honzík. Když jsem tam přišel poprvé po dlouhé době, co sem tam několik let nebyl, stal se okamžitě mou platonickou láskou, kterou ale chci mít raději jako suprového kamaráda než nějakou tělesnou radost na jednu noc. Opravdu tento kluk je snem mnohého z nás. Nevinný výraz v obličeji a krásná usměvavá kukadla, které mají naprosto nevinný odlesk, a nikdy by vás nenapadlo, že tento kluk může být a bývá občas takové zlobítko, že v tu chvíli být s ním při tom zlobení v jedné místnosti, může toto být opravdu pro vás zážitkem na celý dlouhý život, který nikdo jiný už nepřekoná.

Někdy mu pomáhá Vlado. Toho znáte zase jako barmana a výborného baviče z Café – Flirt, se kterým Babylonie spolupracuje. Sportovní šortky s pruhy jsou jediným kusem oblečení na jeho sluncem opáleném vysportovaném těle nádherného subíka .. který ale na první pohled subíkem vůbec není a mnozí z vás by jste si ho radši představili v jiné pozici než tam dole  Nyní si užívá dovolené na Malorce.

Krátké shrnutí: Pokud chcete jedinečný program na pátek i Vy nebo chcete udělat radost partnerovi, či kamarádovi, přijďte každý pátek od 20.00 hod nejlépe – to je doba – kdy se tam schází nejvíce mladých lidí naráz – do GAY Sauny Babylonie. Pěnová party je zážitek, který žádná jiná GAY sauna nenabízí. I 20 mladých kluků současně – ale samozřejmě bude lepší – když přijdete i vy, rádi mezi sebou uvítáme nové členy … i starší přijďte samozřejmě .. je na, co se dívat a někteří mladší jsou samozřejmě i na starší, jak je známo .. relaxačních kabinek dole je dost pro všechny .. 

Majitel nyní nabízí nově speciální cenu pro tuto akci, a to 200 Kč při věku do 25 let za vstup – platí pouze tento pátek 9. 11. 2018.

To je královská cena, za kterou nikde jinde do GAY sauny v Praze zkrátka nepůjdete.

Mimopražští udělejte si výlet a v pátek navečer dojeďte do Babylonie – bude nás tam určitě hodně – podle první odezvy na tento inzerát na Iboys – a potom můžete vyrazit někam se bavit do klubů.. 

 

Sauna Babylonia, Martinská 6 , tel: 222 232 304, babylonia@sauna-gay.cz

 

Ilustrační VIDEO, jak si dokážou užít pěnové párty v jednom známém evropském GAY klubu 

ilustrační foto, google

2 comments
  1. Petr

    Já určitě přijdu s partnerem. Jsme 25 + 27 nadržení sportovní kluci.

  2. Adam

    Já se taky dojdu prohřát. Nějaký pěkný kluk pro mě do 35, co mi namasíruje v sauně záda? já 26/180/75

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Nejlepší akce a večírky jsou vždy ve Flirtu
Fotografii z nejlepších akcí. Najdete se zde i Vy?
Číst více ...
Přátelé baru opětovně začali dělat něco pro své zdraví a
Po půl roce Vám přinášíme informaci, jak stále více lidí
Číst více ...
Připomeňte si s námi nejvýznamnější události
V našem baru se nikdy určitě nudit nebudete.
Číst více ...