Loading...
Nezařazené

Přátelé baru opětovně začali dělat něco pro své zdraví a v páteční večery se dostavují pravidelně chodit otužovat do naší sauny Babylonia. Včera tam bylo přes 100 horko potřebující muže

 

Sedím v příjemně rozpálené místnosti, kde teplota dosahuje skoro 50 stupňů Celsia a užívám si blahodárné teplo, které se mi rozlévá až do morku mých kostí. Všude na podlaze se povalují chuchvalce pěny až do výšky hlavy, takže hrozí, že pokud se postavíte, už Vás nebo vás dva či tři nikdo nenajde, jak se tam celí ztratíte. Úžasná sofistikovaná hudba plná rytmických souznění se rozlévá po labyrintu páry Babylonia. Kolem mě se pohybují muži nejrůznějšího věku i postav, kteří stejně jako já milují relaxační teplotu úžasné parní komory této vyhlášené parní sauny v tomto jedinečném GAY relaxačním komplexu. Mladí kluci hubených tělíček se pak mihotají a skotačí na mokré podlaze, kde my starší si musíme dát pozor, abychom si nerozbili ústa nebo doporučuji pantofle. 

29. března 2019 bylo na této pěnové párty, která je nejoblíbenější akcí pořádané saunou přes 100 sportovních chlapáků, kteří společně jako my – milují saunu, teplo a nahotu. Tato akce se stává čím dál více oblíbenou a vyhledávanou. Zejména mladší nezadaní zde chodí nejenom relaxovat, ale i hledat životní starší partnery. 

Na baru Vám budou poskytnuty jedinečné služby a servis na jaké jste zvyklí jen v prvotřídních zařízeních a podnicích. 

Přijďte i Vy v páteční večer se seznámit, pobavit a současně udělat i něco pro své zdraví. Nebo každý jiný den od 14 hod. 

Sauna Babylonia, Martinská 6 , tel: 222 232 304, babylonia@sauna-gay.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Nejlepší akce a večírky jsou vždy ve Flirtu
Fotografii z nejlepších akcí. Najdete se zde i Vy?
Číst více ...
Doporučujeme: Pěnová párty v sauně Babylonia je erotickým vjemovým zážitkem
Každý pátek přijďte relaxovat mezi mladé kluky za speciální cenu
Číst více ...
Přátelé baru opětovně začali dělat něco pro své zdraví a
Po půl roce Vám přinášíme informaci, jak stále více lidí
Číst více ...